Group Term (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Terms
sv: Termer

en: Desc
sv: Fallande

en: No terms available.
sv: Inga termer tillgängliga.

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Create @type
sv: Skapa @type
