Group Term (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: edit
th: แก้ไข

en: All
th: ทั้งหมด

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
