Group Term (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Desc
vi: Giảm dần

en: No terms available.
vi: Không có từ liệu nào.

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Updated date
vi: Ngày cập nhật

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
