Group Term (2.0.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Add term
af: Voeg term by

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
