Group Term (2.0.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Terms
eu: Terminoak

en: Desc
eu: Beheraka

en: No terms available.
eu: Ez dago terminorik eskuragai.

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
