Group Term (2.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
