Group Term (2.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
