Group Term (2.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Term ID
ku: ID ی واژە
