Group Term (2.0.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: No terms available.
pl: Brak terminów.

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
