Group Term (2.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Add term
ru: Добавить термин

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Term ID
ru: ID термина

en: Terms
ru: Термины

en: Desc
ru: По убыванию

en: No terms available.
ru: Нет терминов.

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Create @type
ru: Создать @type
