Group Term (2.0.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
