Group Term (2.0.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Term ID
sl: ID izraza

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.
