Group Term (2.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
