Group Term (2.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
