Group Term (3.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Term ID
cy: ID Term

en: No terms available.
cy: Dim termau ar gael.

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Updated date
cy: Dyddiad wedi ei ddiweddaru

en: Edit term
cy: Golygu term

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
