Group Term (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term ID
et: Termini ID

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
