Group Term (3.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Edit term
km: កែសម្រួល​ពាក្យ
