Group Term (3.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: Edit term
bg: Редактирай термин

en: Apply
bg: Търси
