Group Term (3.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Terms
ca: Termes

en: No terms available.
ca: No hi ha termes disponibles.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Edit term
ca: Edita terme

en: Delete term
ca: Esborra terme

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
