Group Term (3.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term ID
ja: タームID

en: Terms
ja: ターム

en: Desc
ja: 降順

en: No terms available.
ja: 利用できるタームはありません。

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Edit term
ja: タームの編集

en: Delete term
ja: タームの削除

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
