Group Term (3.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Terms
lt: Terminai

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
