Group Term (3.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Desc
ro: Descendent

en: No terms available.
ro: Nu sunt termeni disponibili.

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Edit term
ro: Modifică termen

en: Delete term
ro: Șterge termen

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Create @type
ro: Creează @type
