Group Term (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Name
sk: Názov

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Terms
sk: Termíny

en: Desc
sk: Zostupne

en: No terms available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne termíny.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type
