Group Term (3.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
