Group Term (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Delete term
uk: Видалити термін

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Create @type
uk: Створити @type
