Group Term (4.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Desc
ar: تنازلي

en: No terms available.
ar: لا مفردات.

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Edit term
ar: حرر المفردة

en: Delete term
ar: حذف المصطلح

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
