Group Term (4.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Add term
ast: Amestar términu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.

en: Edit term
ast: Editar términu
