Group Term (4.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: All
bn: সমস্ত
