Group Term (4.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Add term
da: Tilføj ord

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Terms
da: Ord

en: Desc
da: Faldende

en: No terms available.
da: Ingen ord til rådighed.

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Edit term
da: Redigér ord

en: Delete term
da: Slet term

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Create @type
da: Opret @type
