Group Term (4.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term ID
el: ID όρου

en: Desc
el: Φθί

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Edit term
el: Τροποποίηση όρου

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
