Group Term (4.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Updated date
is: Dags. uppfært

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
