Group Term (4.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Add term
it: Aggiungi termine

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term ID
it: ID Termine

en: Terms
it: Termini

en: Desc
it: Disc

en: No terms available.
it: Nessun termine disponibile.

en: Sort by
it: Ordina per

en: Updated date
it: Data modifica

en: Edit term
it: Modifica termine

en: Delete term
it: Elimina termine

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Master
it: Principale
