Group Term (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID
