Group Term (4.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
