Group Term (4.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Group
os: Къорд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном
