Group Term (4.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
