Group Term (4.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Name
cs: Jméno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Terms
cs: Termíny

en: Desc
cs: Sestupně

en: No terms available.
cs: Nejsou k dispozici termíny.

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
