Group Term (4.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Groups
eo: Grupoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: No terms available.
eo: Neniuj terminoj disponeblaj.

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Edit term
eo: Redaktu terminon

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
