Group Term (4.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Edit term
hi: पद बदलें

en: Delete term
hi: पद हटाएं

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
