Group Term (4.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Desc
hu: Csökk

en: No terms available.
hu: Nincs elérhető kifejezés.

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Edit term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Delete term
hu: Kifejezés törlése

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Create @type
hu: @type létrehozása

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relationship
hu: Kapcsolat megtekintése
