Group Term (4.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Name
ka: სახელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Edit term
ka: ტერმინის შესწორება

en: - All -
ka: - ყველა -
