Group Term (4.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Delete term
lv: Dzēst terminu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type
