Group Term (4.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Terms
nn: Termar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Create @type
nn: Opprett @type
