Group Term (4.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: Edit term
sq: Ndrysho termin
