Group Term (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term ID
tr: Terim ID

en: Terms
tr: Terimler

en: Desc
tr: Azalan

en: No terms available.
tr: Terim yok.

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Edit term
tr: Terim düzenle

en: Delete term
tr: Terimi sil

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
