Group Term (4.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: No terms available.
az: Şərt yoxdur

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Edit term
az: Termini redaktə edin

en: Delete term
az: Termini silin

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu
