Group Term (4.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Edit term
bs: Izmjeni termin

en: Apply
bs: Primjeni
