Group Term (4.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: No terms available.
is: Eingi orð tøk.

en: Edit term
is: Broyt orð
