Group Term (4.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term ID
gl: ID do termo

en: No terms available.
gl: Non hai termos dispoñibles.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Edit term
gl: Editar termo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Published status
gl: Estado de publicación
