Group Term (4.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Terms
he: מונחים

en: Desc
he: יורד

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Delete term
he: מחיקת סיווג

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Create @type
he: יצירת @type
